Sitemap

1894 Govaerts Pierre en Francois Marie Agnes gezin

site search by freefind advanced
 

HEERS
EN ZIJN 12 KERKDORPEN

Geschiedenis, anecdotes, verhalen en famliliefoto’s over Heers en zijn deelgemeenten

U bevindt zich hier:

Gemeenten

Informatie

Nieuws uit Heers

|   Home |   Heers |   Rouwschild van Heers |   RS Camille Desmaisieres

Rouwschild Camille Desmaisieres

Dit rouwbord  met het wapen van Desmaisières en de tekst
OBIIT 14 JAN 1921 = OVERLEDEN OP 14/01/1921 verwijst naar
Camille Charles Joseph Ghislain Burggraaf Desmaisieres
-geboren in Brussel op 11/04/1862
-overleden in Elsene op 14/01/1921 en begraven in Heers op 18/01

Camille werd in 1883 doctor in de rechten aan de Katholieke Universiteit Leuven.
Hij huwde in 1908 met Claire, Marie, Berthe, Christyn gravin de Ribaucourt die weduwe was van zijn in 1906 overleden broer Albert (zie vorig rouwbord).

Camille was:
– burgemeester van Heers van 1907 tot 1921
– provincieraadslid van Limburg van 1888 tot 1894
– volksvertegenwoordiger van 1894 tot 1911 voor het arrondissement Tongeren
– senator van 16/09/1911 tot aan zijn overlijden op 14/01/1921 voor het arrondissement Tongeren in vervanging van Charles Arthur Philippe Ernest graaf de Hemricourt de Grunne die op 25/08/1911 overleed.

RS-Camille-Desmaisieres

Urbain Vrijdaghs mei 2016

 

©GvSw2002-2020

Disclamer

Contact

Medewerkers-auteurs

get_adobe_reader

GvSw webdesign